Choć sezon letni dalszym ciągu w pełni, w handlu pomalutku zaczynamy zauważać asortyment potrzebny nam już jesienią

W sprzedaży produktów bowiem sezonowość ma bardzo dużą rolę.
Chociaż my używamy jeszcze uroków lata, handel pomału rozpoczyna przypominać nam o jesiennej porze.

Jesienna kokieteria Mohito

Autor: Mohito
Źródło: Mohito

Galerie wystaw sklepowych wabią posezonowymi wyprzedażami odzieży jak i obuwia letniego, a jego pole niespiesznie rozpoczynają zajmować towary przewidziane na jesienną porę roku. Z wystaw powoli znikają więc zwiewne sukienki lub sandały, a w ich stanowisko pojawiają się półbuty damskie lub półbuty męskie , gustowne kurtki i ciepłe narzutki. Dzięki temu my pomalutku zaczynamy obserwować, co w przyszłym okresie będzie trendy i o co warto byłoby się pokusić. Być może nie tyle mężczyźni, ale panie uważnie przyglądają się ekspozycjom i później wybierając się na zakupy posiadają już konkretne wyobrażenie o tym, które półbuty damskie chciałyby sobie nabyć i jaki płaszczyk do nich dobrać. Identycznie działamy to jasne jeśli chodzi o naszych mężczyzn. Kierują się tym, co pokazują wystawy jesteśmy w mocy nabyć takie półbuty męskie, które okażą się nie tylko funkcjonalne, ale także i modne. Wybierając do nich odpowiednią kurtkę czy bluzę sprawimy, iż będzie on wyglądał modnie. Panowie nie przywiązują do tego aż takiej wagi, więc to my bywamy ich doradcami.

My klienci przez długi okres takiego funkcjonowania ogromnie dobrze nauczyliśmy się wyciągać korzyści zarówno z posezonowych obniżek jak i kierowania się przy wyborze konkretnego produktu wpływem wystaw.

Jeśli masz ochotę wiedzieć więcej, doczytaj więcej informacje opublikowane na następnej stronie – tam przygotowaliśmy na Ciebie uzupełniające wpisy.

Dzięki nim dokładnie wiemy, co w danej sytuacji jest trendy.