Archiwum: biurko

biurko

Aranżacje, sugestie, idee, czyli jak urządzić wymarzony i funkcjonalny pokój dla dziecka.

Są w naszym życiu sytuacje, kiedy w rodzinie pojawia się nowy człowiek, bądź dzieci dorastają i chcą mieć wyśniony swój miejsce. Większość z nas inaczej wyobraża sobie pokój, w którym będzie spędzała czas nasza pociecha. Jednakże jeśli nie masz inspiracji, warto czasem poszukać praktycznych świeżości, które mogą być świetnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

(więcej…)

Oldskulowe lokum

Nie orientujesz się, w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie? W tym ciekawym wpisie podpowiadamy, że warto wybrać klasyczne designy. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są tanie, ponieważ najlepiej wybierać antyki. A te, jak można się domyślić, dużo kosztują. Jest to więc design dla osób zasobnych, którzy zamierzają udekorować dom ze starym smakiem, zostawiając w tyle dzisiejsze mody, stawiające głównie na utylitaryzm.

(więcej…)

Oświetlić pokój to nadać mu blasku i spowodować, że wszystkie cienie znikną i dzięki temu zawita ciepło i poczucie bezpieczeństwa

Każdy z nas był kiedyś małym dzieckiem, które bało się zostawać samemu w mrocznym pokoju. Koszmar o tym, że w nocy ktoś nas goni miewają nawet dorośli. Oświetlone pokoje są zaprzeczeniem tych koszmarów i w takim miejscu każdy lubi przebywać. Warto zatem zatrzymać się nad tematyką związaną z oświetleniem, bowiem ma ona duży wpływ na jakość naszego życia. W szczególności w domach mieszkalnych lampy powinny być tak rozmieszczone, aby każdy mieszkaniec czuł się jak najlepiej, a co najważniejsze bezpiecznie. Oczywistym jest, że w miejscach, gdzie jest jasno i przyjemnie dużo lepiej się wszystkim mieszka.

(więcej…)

Dobór oświetlenia do klimatu pomieszczenia. Lampy stacjonarne i sufitowe.

Odpowiedni dobór świateł we wnętrzu i wszystkich pomieszczeniach to kwestia istotna dla fajnego, funkcjonalnego przebywania w mieszkaniu. Warto przemyśleć światło jeszcze na etapie wykańczania mieszkania, aby uniknąć wiercenia i małych remontów albo poprawek, które potrafią przeciągać się w nieskończoność. Na co musimy zwrócić uwagę gdy musimy kupić lampy?

(więcej…)

Zastosuj szklane elementy w swym wnętrzu, są piękne i funkcjonalne!

W projektowaniu domów wciąż poszukuje się artykułów i tworzyw, jakie zagwarantują doskonałe wrażenia estetyczne, a jednocześnie nie umniejszą funkcjonalności zajmowanych pomieszczeń. W ostatnim czasie bardzo modnym surowcem stało się szkło. Wykorzystuje się je jako element wyposażenia, jak również jako dekoracje. Czy jednak szkło może być nie tylko piękne, lecz również wygodne i funkcjonalne? Okazuje się, że tak!.

(więcej…)

Prezenty i gadżety na każdą okazję

Sklep internetowy proponuje prezenty na każdą okoliczność, np. prezenty dla szefa albo gadżety do samochodu.
Doskonały szef to taki, który wymaga od innych tyle, ile oczekuje sam od siebie. Stawia jasno określone dążenia, potrafi utrzymać dyscyplinę w grupie, jest asertywny, potrafi rozładowywać konflikty, można zwrócić się do niego z każdym problemem – taki podwładny to skarb. Warto więc go docenić, kilka razy w roku, podczas specjalnych okazji.

(więcej…)

Kupno mebli nie jest wcale takie łatwe, ponieważ powinniśmy zwracać uwagę na wiele czynników

Są urządzane całkiem starannie, a w czasie prac w ich środku zwracamy uwagę na wszystkie, nawet te najdrobniejsze detale. Pokoje dziecinne to w końcu miejsca szczególne, w których nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd. Od tego, jak wykonany zostanie pokój, jest zależne przecież i zdrowie dziecka, i jego bezpieczeństwo.

(więcej…)

Oldskulowe lokum

Nie orientujesz się, w jaki sposób udekorować swoje mieszkanie? W tym ciekawym wpisie udowadaniamy, że mądrze jest postawić na oldskulowe wzorce. Od razu podkreślamy, że tego gatunku meble nie są niedrogie, bo najlepiej stawiać na antyki. A te, jak wiadomo, dużo kosztują. Jest to zatem wybór dla osób zamożnych, którzy pragną umeblować mieszkanie ze starym smakiem, olewając obecne mody, stawiające generalnie na funkcjonalność.

(więcej…)