Arcydzieła drukowane na płótnie – gustowna ozdoba wnętrz

Wynalezienie druku przez Gutenberga bez wątpienia było największym odkryciem epoki renesansu. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii ciągnęło się latami. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, że drukarni na Starym Kontynencie nieustannie przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie wykorzystywane były przede wszystkim w druku książek orazdokumentów.

Salon i jego wystrój

Autor: Ryan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie profil drukarni uległ dużej zmianie. Podstawowym produktem są głównie druki reklamowe, wizytówki oraz plakaty, które ponownie nadal cieszą się powodzeniem. Dodają one wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i ciekawego wyglądu. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie interesującego zdjęcia może nam zagwarantować niesamowity efekt – zobacz efekty.

Gdy mamy zamiar udekorować ściany, w naszej głowie pojawiają się różne pomysły, a my nadal zastanawiamy się nad tym, jak wzbogacić ścianę w naszym pokoju. Tymczasem nasze komputery zapełnione są zdjęciami, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Czas je pokazać! Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować prywatne zbiory zdjęć lub projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Z posiadanych albumów zdecydujmy się na zdjęcie, które kochamy. Jeśli jest to fotografia ze starego, rodzinnego albumu, istnieje możliwość by je zeskanować. Zgrajmy swój plik ze zdjęciem, i poszukajmy w internecie drukarni (przeczytaj więcej o nadruk na tkaninie -> www.tritex.pl/) w naszym mieście, precyzując: wizytówki Wrocław. Zespół wykwalifikowanych osób bez wątpienia postara się zrobić wszystko, aby format, przygotowanie pliku i efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania.

Pamiętajmy też, że niesamowicie uroczym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych dzieci. Nawet nie sądzimy, jak tryskający feerią barw rysunek trzecioklasisty może zyskać na wartości w chwili gdy ładnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie. Efekt można pogłębić dodatkowo podświetlając naszą galerię. Oświetlenie skierowane na obraz nada mu głębi a także, dodatkowo stworzy ciepły nastrój.