Archiwum: AGD

AGD

Oldskulowe lokum

Nie orientujesz się, w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie? W tym ciekawym wpisie podpowiadamy, że warto wybrać klasyczne designy. Od razu zaznaczamy, że tego typu meble nie są tanie, ponieważ najlepiej wybierać antyki. A te, jak można się domyślić, dużo kosztują. Jest to więc design dla osób zasobnych, którzy zamierzają udekorować dom ze starym smakiem, zostawiając w tyle dzisiejsze mody, stawiające głównie na utylitaryzm.

(więcej…)

Oldskulowe lokum

Nie orientujesz się, w jaki sposób udekorować swoje mieszkanie? W tym ciekawym wpisie udowadaniamy, że mądrze jest postawić na oldskulowe wzorce. Od razu podkreślamy, że tego gatunku meble nie są niedrogie, bo najlepiej stawiać na antyki. A te, jak wiadomo, dużo kosztują. Jest to zatem wybór dla osób zamożnych, którzy pragną umeblować mieszkanie ze starym smakiem, olewając obecne mody, stawiające generalnie na funkcjonalność.

(więcej…)

Jak otrzymać ładne, nietuzinkowe i wygodne mieszkanie

Dom to jedno z najistotniejszych miejsc w życiu każdego człowieka. To w nim spędza się zdecydowanie najwięcej czasu ze wszelakich kolejnych potencjalnych budynków. Dlatego też należy zadbać, by mieszkanie w nim wiązało się z dużą przyjemnością oraz wygodą. W takim zamiaru cenna jest znaczna funkcjonalność , jak również dobre wyczucie piękna – jest bardzo ważne, by tak istotne miejsce cieszyło oko właścicieli , a także zapraszanych gości.

(więcej…)