Archiwum: Wrzesień 2018

Jak poprawnie zmienić pękniętą szybę w kominku?

Szkło w domu cieszy się coraz większym zaciekawieniem, akcesoria czy umeblowanie z dodatkiem szkła przedstawiają się istotnie modnie oraz interesująco. Dodatki szklane pasują do wielu wnętrz, zarówno tych dzisiejszych jak i klasycznych. Dużo osób mieszkających w domach jednorodzinnych decyduje się na przykład na barierki szklane przy schodach czy też na balkonie. Trzeba potwierdzić, iż umiejętnie zastosowane dekoracje szklane wyglądają naprawdę zachwycająco.

(więcej…)

W kuchni u naszych babć – gdzie nabyć oryginalny kredens

U naszych babć w kuchni, stał taki mebel, który zawsze intrygował każde wnuczę. Zazwyczaj to właśnie w nim były pochowane jakieś łakocie. Jednak tylko babcia mogła je wyjąć i je wnukom dać. Chodzi po prostu o kredens. Jeśli wspomniany kredens stał w kuchni to znajdowało się w nim rzeczywiście bardzo dużo smakołyków. Tak samo zresztą, kiedy kredens był ustawiony w babcinej sypialni, czy w salonie. Wszystko było zależne od pomieszczenia, w którym postawiono kredens i od tego, na co został przeznaczony.

(więcej…)

Jak tanim kosztem nadać niepowtarzalny charakter pokojowi

Czasami odzywają się w nas dekoratorskie zapędy i chcemy ozdobić pustą ścianę w naszym domu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie powieszenie barwnego obrazu, jednak czasem wystarczy chwila twórczego myślenia, by wnętrze uzyskało nowy wymiar. Ciekawym motywem może być własnoręcznie wykonany duży napis, lub też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

(więcej…)

Jakim sposobem wygodnie i funkcjonalnie umeblować sypialnię, najważniejsze meble spotykane w tych pomieszczeniach.

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie, w niej w końcu przebywa się dużą część naszego życia. Oczywiście najkorzystniej będzie, jeżeli ktoś może na nią wydzielić niezależne pomieszczenie, jednak sporo rodzin, szczególnie tych, które mieszkają w wielorodzinnych blokach takiego szczęścia nie ma.

(więcej…)

Hurtownie artykułów skórzanych – wiele i korzystnie

Produkty skórzane, szczególnie te o charakterze zdobników stroju typu: torebki, portfele, paski, od zawsze są popularne, nie tylko wśród kobiet, ale też mężczyzn. Wybierając je w prosty sposób można nadać swojemu ubiorowi charakter oraz szyk. Miejscem, gdzie można je pozyskać są hurtownie z takowym asortymentem. Ich zaletą jest to, że hurtowo można dostać je w atrakcyjniejszej cenie niż w zwykłych sklepach.

(więcej…)

Moda, trendy, nowości, ubiory, akcesoria, obuwie

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dotyczy to zarówno niewiast jak i facetów. Pan może zaimponować niewieście nie tylko inteligencją. Ubiór to wizytówka każdego mężczyzny, zaświadcza o podejściu do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie podkreślać cechy osobowościowe i kryć słabości. Moda męska ułatwia facetom być estetycznym, dobrze ubranym mężczyzną.

(więcej…)